40. Warszawa w trzech wersjach

(0 Opinii)
Cena
Od1,000 zł
Cena
Od1,000 zł
Imię i nazwisko*
Adres e-mail*
Wiadomość*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

118

Dlaczego my?

 • Najlepsze ceny na rynku
 • Stała opieka nad klientem
 • Szeroka oferta wycieczek
 • Ubezpieczenie wycieczek

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości.

+48 12 292 05 13

+48 605 569 757

rezerwacjawycieczek@gmail.com

1 dzień
Dostępność : Cały rok
Kraków
Warszawa
Główne atrakcje
 • Zamek Królewski
 • Muzeum Chopina
 • Wiszące Ogrody na dachu Biblioteki UW

Co zawiera cena

 • przejazd autokarem
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • opieka pilota
 • 3 lub 4 osoby opieki gratis

Prosimy o kontakt w sprawie kalkulacji imprezy

Plan wycieczki

Program 1

Wyjazd w godzinach porannych. Przyjazd do Warszawy. Wycieczkę zaczniemy od zwiedzania Zamku Królewskiego. Jest to muzeum biograficzne poświęcone Fryderykowi Chopinowi znajdujące się w Zamku Ostrogskich. Następnie zobaczymy Stadion Narodowy. Na zwiedzających będą czekać niezwykłe trasy: „Znani i lubiani” , „Piłkarskie Emocje”, „Poczuj się jak VIP”, „Dotknij historii” oraz punkt widokowy na górnej trybunie stadionu. Kolejnym punktem naszej wycieczki będą Stare Powązki lub Wojskowe Powązki, czyli Cmentarz Powązkowski i Cmentarz Wojskowy na Powązkach. Następnie zwiedzimy Grób Nieznanego Żołnierza. Jest to grób-pomnik na placu marsz. Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Ideą warszawskiego Grobu Nieznanego Żołnierza jest uczczenie pamięci poległych w walce o niepodległość. Na sam koniec dnia wjedziemy windą na 33 piętro Pałacu Kultury i Nauki, skąd rozciąga się przepiękny widok na cała Warszawę. Czas na posiłek. Powrót w godzinach wieczornych.

Program 2

Wyjazd w godzinach porannych. Przyjazd do Warszawy. Wycieczkę zaczniemy od zwiedzania Muzeum Fryderyka Chopina. Jest to barokowo-klasycystyczny zamek królewski znajdujący się w Warszawie przy placu Zamkowym 4. Pełni funkcje muzealne i reprezentacyjne. Pierwotnie rezydencja książąt mazowieckich, a od XVI wieku siedziba władz I Rzeczypospolitej: króla i Sejmu. Następnie zobaczymy Stadion Narodowy. Na zwiedzających będą czekać niezwykłe trasy: „Znani i lubiani” , „Piłkarskie Emocje”, „Poczuj się jak VIP”, „Dotknij historii” oraz punkt widokowy na górnej trybunie stadionu. Kolejnym punktem naszej wycieczki będą Łazienki, a dokładnie Pałac na Wyspie. Zespół pałacowy leży na sztucznej wyspie otoczonej przez staw. Jest połączony z lądem dwoma mostami zwieńczonymi kolumnami. Przy jeziorze znajduje się również Amfiteatr, a przed przebudową pałacu, w roku 1767, utworzono ogród francuski. Na sam koniec dnia zwiedzimy Muzeum Powstania Polskiego. Jest to hołd mieszkańców Warszawy, dla tych, którzy walczyli i ginęli za wolną Polskę w 1944 roku. Czas na posiłek. Powrót w godzinach wieczornych.

Program 3

Wyjazd w godzinach porannych. Przyjazd do Warszawy. Wycieczkę zaczniemy od zwiedzania Centrum Nauki Kopernik. Jest to największe centrum nauki w Polsce i ich misją jest inspirowanie do obserwacji, doświadczania, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi. Następnie zobaczymy Stadion Narodowy. Na zwiedzających będą czekać niezwykłe trasy: „Znani i lubiani” , „Piłkarskie Emocje”, „Poczuj się jak VIP”, „Dotknij historii” oraz punkt widokowy na górnej trybunie stadionu. Kolejnym punktem naszej wycieczki będą Wiszące Ogrody na dachu Biblioteki UW. Został zaprojektowany przez architekta krajobrazu Irenę Bajerską ogród na dachu Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie został otwarty 12 czerwca 2002 r. Na sam koniec dnia zwiedzimy Pałac w Wilanowie. Zwiedzimy go w formie tradycyjnej i w formie warsztatów. Jest to barokowy Pałac Królewski w Warszawie, w Wilanowie Królewskim, wzniesiony w latach 1681–1696 dla króla Jana III Sobieskiego i Marii Kazimiery. Pałac wraz z otaczającym parkiem oraz zabudowaniami zachował niezmienioną formę architektoniczną, walory historyczne i artystyczne mimo zaborów, wojen i okupacji. Czas na posiłek. Powrót w godzinach wieczornych.

Mapa

Galeria